Skup samochodów

Skup aut w Poznaniu

skup aut Poznań

Wybierz miasto

skup samochodów Poznań

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Skup powypadkowych na części

Demontaż uszkodzonych aut Poznań

Poznań - AT-HOUSE

SKUP SAMOCHODÓW AT-HOUSE

Poszukiwany dawca do swap-u silnika. Oczywiście może się to przytrafić każdemu właścicielowi auta z dobrym lub kiepskim silnikiem jednak okazuje się że często przytrafia się tym którzy mają twardą nogę i mocno naciskają gaz. Silniki samochodowe nie są zbudowane z kosmicznych materiałów takich jak rakiety ale część z nich jest po prostu licha. Zatarcie silnika może przytrafić się także w autach które są słabo serwisowane, olej nie jest wymieniane na czas, i w efekcie tego może dojść do poważnej awarii. W takim przypadku można posiłkować się albo remontem silnika który sprowadza się do wyciągnięcia całej jednostki rozebrania jej przeszlifowanie wałów szlifowania cylindrów dodaniu całkiem nowych części do tego silnika i ponownym jego uruchomieniu. Można też korzystając z innego samochodu na przykład powypadkowego, przełożyć po prostu silnik z jednego auta do drugiego.

Zatem auta powypadkowe są cennym nabytkiem dla mechaników ponieważ pomimo tego że auto w wypadku zostało zniszczone od względem blacharki bądź innych części, tak na przykład silnik jest nienaruszony. Mechanicy którzy mają także usługi holowania lawetą w momencie kiedy przyjeżdżają do stłuczki patrzą nie tylko na to jak zholować rozbite auta ale oceniają ewentualne możliwości pozyskania części także i silnika. Wiadomo że auto rozbite ma bardzo bardzo niską cenę niekiedy cena złomu, ale już na przykład silnik w modelach które są wartościowe z górnej półki, może stanowić bardzo dużo wartość. Uszkodzenia silnika spowodowane pęknięciem uszczelki pod głowicą całkowicie wyłączają możliwość jazdy takimi samochodami jak na przykład Audi Volkswagen BMW czy Toyota.

Skup aut na części Poznań AT-HAUS Skupujemy pojazdy uszkodzone do kasacji lub naprawy. Od ponad 10 lat zajmujemy się odzyskiwaniem części z samochodów wycofanych z eksploatacji, uszkodzonych w wypadkach i stłuczkach, których nie brakuje w Poznaniu.

Przekładka silnika z auta powypadkowego potrwa maksymalnie 2 dni i samochód uzyskuje całkiem sprawny jednostkę napędową, która czasami jest w lepszym stanie niż ta która została z niego wyciągnięta. Jest to także dobra wiadomość dla właścicieli aut które uczestniczyły w wypadku i są rozbite. Mogą oni sprzedać swoje auto niekoniecznie po cenie złomu lecz ewidentnie na części. Wiadomo że nikt nie ma za dużo czasu na to aby rozkręcać rozbite auto na własnym podwórku jednak sprzedaż do warsztatu który zajmuje się naprawami tego typu dużymi naprawami aut może być dobrym krokiem ze względu finansowych.

Kasacja aut Poznań - AT-HOUSE

Dlaczego warto?

Oszczędzamy czas mieszkańców Poznania. Remont kapitalny auta albo powypadkowe naprawy blacharsko-lakiernicze mogą kosztować więcej niż nowy model w salonie. Niestety w opcji dużych zniszczeń powypadkowych, trzeba przyjąć do wiadomości, że za zniszczone auto otrzymamy w stacji złomowania aut cenę powiązaną z jego wagą. Dodatkowo możemy liczyć na odszkodowanie OC, z którego wypłacana jest pewna, ustalona przez rzeczoznawcę kwota ( o ile nie spowodowaliśmy tego wypadku my ). Warto pamiętać, że jeśli pojazd w trakcie zdarzenia był prowadzony przez osobę bez uprawnień, lub pod wpływem alkoholu, wówczas ubezpieczyciel może nie wypłacić nam tego odszkodowania.

Handel autami do napraw blacharskich

Skup aut Poznań

Naszą misją jest sprowadzanie ulgi dla posiadaczy aut po stłuczkach lub wypadkach, które wyeliminowały czasowo lub całkowicie te pojazdy z ruchu. Dzięki nam, naszej pracy w ramach wyceny rzeczoznawczej klienci pozbywają się kłopotliwego wraku, auta bez zderzaków, pojazdów z potrzaskanymi szybami. Takich aut nie ma sensu naprawiać, trzeba je poddać demontażowi lub złomowaniu.

Kontakt - Wycena

Najlepszy skup aut w Poznaniu

Wyślij wiadomość z prośbą o wycenę

Dane kontaktowe

501 790 267

Poznań

poznan@skup-kasacja.pl